Moment

KURUMSAL

MOMENT, 1992 yılında Ankara’da inşaat sektöründe faaliyette bulunmak üzere bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

MOMENT, projelerini gerçekleştirirken modern ve estetik yaşam alanları yaratmayı hedeflemiştir.

Bu hedefler doğrultusunda tüm kurum çalışanları bilinçlendirilmiş ve bir takım ruhu içinde hareket etmeleri sağlanmıştır.

Bu kapsamda, yurt içinde ve yurt dışında konutlar ve rezidanslar, büyükelçilik ve başkonsolosluk binaları, kültür merkezleri, hastaneler, okullar, oteller ve birçok kuruma ait prestijli projeleri başarıyla hayata geçirmiş olup, kurumsal bakış perspektifi ve mükemmeliyetçi yaklaşımıyla yeni proje ve yapılara imza atmaya devam etmektedir.

Ankara Divan Moment Hotel ile turizm sektöründe de yerini alan MOMENT son olarak Ankara’nınyeni yaşam ve yatırım merkezi Beştepe’de prestijli bir home office projesi olan MOMENT|BEŞTEPE’nin yapımına başlamıştır. MOMENT kaliteye, çevreye, insan sağlığı ve güvenliğine duyarlılığını, sahip olduğu kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi belgeleri ile desteklemektedir. 2005 yılından itibaren statü değiştirerek anonim şirket haline dönüşen MOMENT, Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar’ın liderliğinde inşaat sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.